Zakład Usług Projektowo-Architektonicznych

ZUP-A
House in Bielsko-Biała

Relaks

Głównym założeniem była zmiana układu i wydzielenie nowej strefy wypoczynkowej, w której zaprojektowano saunę oraz znajdujący się przy niej płytki basen przeznaczony do relaksu po zażyciu kąpieli w saunie. Na piętrze, w centralnej części zlokalizowano kuchnię otwartą na salon z kominkiem oraz jadalnię w przeszklonej loggi. Poza tym na piętrze znajduje się główna sypialnia z prywatną łazienką. Na drugim piętrze zaprojektowano pozostałe sypialnie i pokój dla gości.

Otwartość

Dzięki dużej otwartości przestrzeni oraz zastosowanym jasnym kolorom uzyskano przestronność, którą potęgują przeszklenia z widokami na ogród. Głównymi materiałami użytymi we wnętrzu są patynowana czarna blacha oraz naturalna cegła. Stonowanym tłem dla tych materiałów jest jasna kolorystyka posadzki oraz ścian. Stylistyka projektu nawiązująca do industrialnego charakteru jest użyta w sposób umiarkowany co pozwala stworzyć poczucie przebywania w przytulnym i rodzinnym domu.

On our website we present only part of our work. If you want to learn more about our projects and realizations We invite You to contact Us